Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výstavy 2016 - Asalé

Klubová výstava KFP
Náměšť nad Oslavou 4.6.2016

Posudek Asalé:
Třída veteránů; V2; rozhodčí: Gadolin Marie, SWE

Pěkná 10 letá fena, dobrý typ, trochu silnější hlava, korektní skus a uši, výborný krk, předhrudí a tělo, trochu volnější horní linie, strmější záď, mohla by mít lepší úhlení, ok v pohybu, příjemný temperament

Komentář:

kv-asale.jpgVýstavu pro nás organizoval Czech Deerhound Club. Zajímavostí bylo, že na výstavě byla i kategorie "mazlík", do které se mohli nahlásit pejsi nestandardní, kastrovaní apod. Nahlásila jsem tedy Asalku do třídy veteránů a Bahču do třídy mazlíků. Bohužel Bahča se v posledních dnech potýkal se zdravotními potížemi a z důvodu podpory imunity nemohl jít mezi tolik psů a tak jsem ho pro jistotu nechala doma. Vystavovala jsem tedy jen Asalku. Ve třídě byla se Sachmetkou, která třídu vyhrála. Celý den jsme strávili jako vždy s přáteli. 

 

 

Speciální výstava KFP
Rybníček 27.8.2016

Posudek Asalé:
Třída veteránů; V1, BOV; rozhodčí: Beradze Iuza, CZ

Dobrá kondice, hezká hlava, moc dobrý krk, hrudník, více otevřené úhlení zadních končetin

Komentář:

dsc_8747.jpgV Rybníčku se konal prodloužený víkend, takže jsme vyrazili již v pátek. Cestou mě čekali objížďky a zácpa na dálnici, takže místo plánované jízdy něco přes hodinu, jsem jela hodiny 3! Ale úspěšně jsem dorazili a na hřišti si rozložili svoje zázemí. Postupně najížděli ostatní. Nachystali jsme výstavní kruh a pak jsme poseděli do večerních hodin. V sobotu se konala výstava. Asalka se vystavovala ve třídě veteránů. Byla sama ve třídě a obdržela V1, BOV. Obrželi jsme krásné poháry. Po výstavě jsme se šli osvěžit do rybíku. Pak následovali bonitace. Odpoledne proběhla ještě schůze a večer byla diskotéka. DJ nebyl moc vstřícný a tak to nebylo to pravé ořechové. V neděli jsme měli tréninkové běhání, které skončilo docela brzy. Pak už nás čekala jen cesta domů.